My Favorite Movies


  sharksamanda's Rating My Rating
1
Jurassic Park III 2001,  PG-13)
2
The Lost World - Jurassic Park 1997,  PG-13)
3
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
4
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988,  R)
5
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
6
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)
7
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)
8
Wes Craven's New Nightmare 1994,  R)
9
Freddy's Dead - The Final Nightmare 1991,  R)
10
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
11
Gremlins 1984,  PG)
12
Gremlins 2: The New Batch 1990,  PG-13)
13
The Amityville Horror 2005,  R)
14
The Amityville Horror 1979,  R)
15
American Pie 1999,  R)
16
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
17
American Pie 2 2001,  R)
18
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
19
American Wedding 2003,  R)
20
Jurassic Park 1993,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments