My Favorite Movies


  sharij7's Rating My Rating
1
Transformers 2007,  PG-13)
2
Shrek 2001,  PG)
Shrek
Just plain GOOD TIMES!!!!
3
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
UNCONDITIONAL LOVE AT IT'S BEST!!!!
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
Remember the Titans 2000,  PG)
Remember the Titans
Inspiring movie!
6
The Breakfast Club 1985,  R)
The Breakfast Club
OLD SCHOOL!!! But good times!!!
7
300 2007,  R)
8
The Incredibles 2004,  PG)
The Incredibles
What more can you say it's DISNEY!!!
9
Finding Nemo 2003,  G)
10
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
milk a cat....
11
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
Shrek is a cartoon for adults with pretty pictures for the kids!! hahahahaaha
12
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
I liked the book as a kid LOVE the movie now!!
13
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
I promise this is me and my boyfriend.... he's probably watching me write this right now!! lol

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments