My Favorite Movies


  shantelsantos's Rating My Rating
1
Titanic 1996,  PG-13)
2
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
3
Troy 2004,  R)
4
Babel 2006,  R)
5
Legends of the Fall 1994,  R)
6
Seven Years in Tibet 1997,  PG-13)
7
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
8
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
9
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
10
Discovering the Real World of Harry Potter 2001,  Unrated)
11
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
12
Top Gun 1986,  PG)
13
Born on the Fourth of July 1989,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments