My Favorite Movies
| shanta2009's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Saw III 2006, R) |
|
| 5 |
House Party 1990, R) |
|
| 6 |
The Glass House 2001, PG-13) |
|
| 7 |
House of Wax 1953, Unrated) |
|
| 8 |
The Omen 2006, R) |
|
| 9 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Kung Pow! Enter the Fist 2002, PG-13) |










