My Favorite Movies
| shaneebrown's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
White Noise 2: The Light 2007, PG-13) |
|
| 2 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 3 |
The Omen 2006, R) |
|
| 4 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Black Christmas 1974, R) |
|
| 6 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 9 |
Guess Who 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 11 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 12 |
Step Up 2006, PG-13) |












