My Favorite Movies
50 First Dates, Bruce Almighty, Shrek 2, The Little Mermaid, Harry Potter, Pirates of the Caribbean
| shandicamino's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 2 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 4 |
The Wedding Singer 1998, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 9 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 10 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 14 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |















