My Favorite Movies
Movies I liked or want to see that I don't own (yet)
| shanaraine's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
300 2007, R) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 5 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 6 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 7 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 8 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean 4 2012, Unrated) |










