Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  shan808's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
this show nt bad.. i like captain jack...
2
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
3
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999,  R)
4
Constantine 2005,  R)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
7
Eight Below 2006,  PG)
8
Click 2006,  PG-13)
9
King Kong 2005,  PG-13)
10
Superman Returns 2006,  PG-13)
11
Mr. Bean's Holiday 2007,  G)
12
The Hitcher 2007,  R)
13
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
14
Spider-Man 2002,  PG-13)
15
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
16
Tao xue wei long (Fight Back to School) 1991,  Unrated)
17
Mean Girls 2004,  PG-13)
18
TMNT 2007,  PG)
19
Moon to (Protégé) 2007,  R)
Moon to (Protégé)
Andy Lau stil so handsome...
20
Night at the Museum 2006,  PG)
21
Death Note (Desu nôto) (TV SHOW) ,  Unrated)
22
Fight Club: Members Only 2006,  Unrated)
23
Goal! The Dream Begins (Goal!: The Impossible Dream) 2005,  PG)
24
Eragon 2006,  PG)
25
The Covenant 2006,  PG-13)
26
World Trade Center 2006,  PG-13)
27
Miami Vice 2006,  R)
28
Crouching Tiger, Hidden Dragon (Wo hu cang long) 2003,  PG-13)
29
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
30
The Da Vinci Code 2006,  PG-13)
31
Ultraviolet 2006,  PG-13)
32
Blades of Glory 2007,  PG-13)
33
Transformers 2007,  PG-13)
34
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments