My Favorite Movies
| shal93's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Illusionist 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 4 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 5 |
Howl's Moving Castle 2005, PG) |
|
| 6 |
Spirited Away 2001, PG) |
|
| 7 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 8 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 9 |
The Departed 2006, R) |
|
| 10 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 11 |
The Proposal 2009, PG-13) |
|
| 12 |
A Walk to Remember 2002, PG) |












