My Favorite Movies


  ShahRuFio's Rating My Rating
1
Dead Alive (Braindead) 1992,  R)
2
Cannibal Holocaust 1979,  NC-17)
3
Night of the Living Dead 1990,  R)
4
Dawn of the Dead 2004,  R)
5
The Hills Have Eyes 2006,  R)
6
Slither 2006,  R)
7
Apocalypto 2006,  R)
8
Resident Evil 2002,  R)
9
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984,  PG)
10
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments