My Favorite Movies
| shahinali786's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Don 2006, Unrated) |
|
| 3 |
Saw III 2006, R) |
|
| 4 |
Krrish 2006, Unrated) |
|
| 5 |
Police Story (Ging chaat goo si) (Police Force) 1985, PG-13) |
|
| 6 |
DOA: Dead or Alive 2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Ninja Hunter 1986, Unrated) |
|
| 8 |
Saw II 2005, R) |
|
| 9 |
Saw 2004, R) |
|
| 10 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |









