My Favorite Movies
| shadycan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 2 |
Alpha Dog 2006, R) |
|
| 3 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 4 |
Brokeback Mountain 2005, R) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Grease 1978, PG) |
|
| 13 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Crash 1996, NC-17) |
|
| 16 |
Hide and Seek 2005, R) |
|
| 17 |
Hannibal Rising 2007, R) |
|
| 18 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |
|
| 19 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 20 |
Harold & Kumar Go to White Castle 2004, R) |
|
| 21 |
Another Gay Movie 2006, R) |





















