My Favorite Movies


  1. shadrachledie
  2. shadrach

Give list a short description

  shadrachledie's Rating My Rating
1
Mr. Right 2008,  Unrated)
2
Mr. Hell 2005,  R)
3
Mr. Barrington 2003,  Unrated)
4
Mr. Suave 2003,  Unrated)
5
Mr. Vincent 1997,  Unrated)
6
Mr. North 1988,  PG)
7
Mr. India 1987,  Unrated)
8
Mr. Vampire 2 1986,  Unrated)
9
Mr. Vampire 1986,  PG-13)
10
Mr. Freedom 1969,  Unrated)
11
Mr. Medhavi 2007,  Unrated)
12
Mr. Mom 1983,  PG)
13
Mr. Destiny 1990,  PG-13)
14
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
15
Mr. Wrong 1996,  PG-13)
16
Mr. Jones 1993,  R)
17
Mr. Magoo 1997,  PG)
18
Mr. Jealousy 1997,  R)
19
Mr. Wonderful 1993,  PG-13)
20
Mr. 3000 2004,  PG-13)
21
Mr. Baseball 1992,  PG-13)
22
Mr. Accident 2000,  PG-13)
23
James Brown: Mr. Dynamite 2007,  Unrated)
24
Dr. Ravi & Mr. Hyde 2007,  PG-13)
25
The Monastery: Mr. Vig and the Nun 2006,  Unrated)
26
Dr. Jekyll and Mr. Hyde 2007,  Unrated)
27
Mr. Sycamore 1974,  G)
28
Mr. Murder 1998,  R)
29
Mr. Bechara 1996,  Unrated)
30
Mr. Boogedy 1986,  Unrated)
31
Mr. Woodcock 2007,  PG-13)
32
Mr. Jingles 2004,  R)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. shadrachledie
    shadrachledie posted 3 years ago

    wonderful