My Favorite Movies
THEY ALL GOOD I REKON
| sgtdendy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rat Race 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Aliens 1986, R) |
|
| 3 |
Predator 1987, R) |
|
| 4 |
The Lost World - Jurassic Park 1997, PG-13) |
|
| 5 |
Ghost Town 2008, PG-13) |
|
| 6 |
Jurassic Park 1993, PG-13) |
|
| 7 |
Dead Calm 1989, R) |
|
| 8 |
Independence Day 1996, PG-13) |
|
| 9 |
Kangaroo Jack 2003, PG) |
|
| 10 |
Godzilla 1998, PG-13) |
|
| 11 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 12 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 13 |
Pink Panther 2 2009, PG) |
|
| 14 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 15 |
Jackass 3-D 2010, R) |
|
| 16 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 17 |
The Waterboy 1998, PG-13) |
|
| 18 |
Jackass 2.5 2007, R) |
|
| 19 |
King Kong 2005, PG-13) |




















sgtdendy posted 3 years ago
dudeeeeeeeeeeeee