Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sfyhssn's Rating My Rating
1
Liar Liar 1997,  PG-13)
Liar Liar
this mvie is funny
2
Big Fat Liar 2002,  PG)
Big Fat Liar
this movie is cool
3
Mujhse Dosti Karoge 2002,  Unrated)
Mujhse Dosti Karoge
i love this movie!!
4
Dil Hai Tumhaara 2002,  G)
Dil Hai Tumhaara
i lke this movie
5
I See You 2006,  Unrated)
I See You
this movie is nice
6
Salaam Namaste 2005,  Unrated)
Salaam Namaste
i love this movie
7
Salaam-e-Ishq 2007,  Unrated)
Salaam-e-Ishq
this movie is so romantic
8
Dil Ne Jise Aapna Kaha 2004,  Unrated)
Dil Ne Jise Aapna Kaha
this movie is good
9
Don 2006,  Unrated)
Don
this movie is action
10
I Know Who Killed Me 2007,  R)
11
Mohabbatein 2000,  PG)
Mohabbatein
i love this movie
12
High School Musical 2 2007,  G)
13
So Close 2003,  R)
14
The Notebook 2004,  PG-13)
15
Eragon 2006,  PG)
16
Ishq Vishk 2003,  Unrated)
17
Har Dil Jo Pyar Karega 2000,  Unrated)
18
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments