Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  SFloreen's Rating My Rating
1
Stargate 1994,  PG-13)
2
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
One of the best movies ever.
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
One of the best movies ever
4
Star Trek Generations 1994,  PG)
5
Babylon 5: In the Beginning 1998,  Unrated)
6
Babylon 5: The Legend of the Rangers: To Live and Die in Starlight 2002,  Unrated)
7
Babylon 5: A Call to Arms 1999,  Unrated)
8
The Last Unicorn 1982,  G)
9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
11
Lord of the Flies 1990,  R)
12
The Lord of the Rings 1978,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments