My Favorite Movies
the best movies ever!
| sexywalker03's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 2 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Ringer 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 6 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 8 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 9 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Starsky & Hutch 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Scarface 1983, R) |












