My Favorite Movies


  sexysammy2007's Rating My Rating
1
A Simple Wish 1997,  PG)
A Simple Wish
awsum!!
2
The Santa Clause 1994,  PG)
The Santa Clause
good for xmas!!
3
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
shat meself!Lol!!
4
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
shat meself!
5
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
6
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
7
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
luv it
8
Ghost Ship 2002,  R)
9
Drop Dead Fred 1991,  PG-13)
10
Twin Town 1997,  R)
11
It Takes Two 1995,  PG)
12
Our Lips Are Sealed 2001,  G)
13
When in Rome 2002,  G)
14
Holiday in the Sun 2001,  G)
15
Passport To Paris 1999,  G)
16
Billboard Dad 1998,  G)
17
New York Minute 2004,  PG)
18
Switching Goals 1999,  G)
19
High School Musical 2006,  G)
20
Grease 1978,  PG)
Grease
luv it
21
Grease 2 1982,  PG)
22
Snow Dogs 2002,  PG)
23
The Little Mermaid 1989,  G)
24
The Full Monty 1997,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments