My Favorite Movies
| sexynessy16's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 6 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 8 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 9 |
Cool Runnings 1993, PG) |
|
| 10 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Liar Liar 1997, PG-13) |
|
| 14 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 15 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 16 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 17 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |

















