Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  sexymurph's Rating My Rating
1
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
2
Blue Streak 1999,  PG-13)
3
White Chicks 2004,  PG-13)
4
Friday 1995,  R)
5
Déjà Vu 2006,  PG-13)
6
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
7
Finding Nemo 2003,  G)
8
Saw 2004,  R)
9
Without A Paddle 2004,  PG-13)
10
Saw II 2005,  R)
11
Little Man 2006,  PG-13)
12
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
13
Rush Hour 1998,  PG-13)
14
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
15
Toy Story 1995,  G)
16
Toy Story 2 1999,  G)
17
Beauty and the Beast 1992,  G)
18
8 Mile 2002,  R)
19
Armageddon 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments