Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. sexylexy49
  2. Alex

Give list a short description

  sexylexy49's Rating My Rating
1
What a Girl Wants 2003,  PG)
2
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
amazing
3
Holiday in the Sun 2001,  G)
4
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada
really good
5
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
6
The Girl Next Door 2004,  R)
7
Our Lips Are Sealed 2001,  G)
8
New York Minute 2004,  PG)
9
The Holiday 2006,  PG-13)
The Holiday
seein it the morro
10
When in Rome 2002,  G)
11
Winning London 2001,  G)
12
The Wedding Date 2005,  PG-13)
13
The Good Girl 2002,  R)
14
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
amazin
15
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
8
16
American Wedding 2003,  R)
17
American Pie 1999,  R)
American Pie
8
18
American Pie 2 2001,  R)
19
Billboard Dad 1998,  G)
20
Passport To Paris 1999,  G)
21
Last Holiday 2006,  PG-13)
22
High School Musical 2006,  G)
23
High School Musical 2 2007,  G)
24
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
25
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
26
Just My Luck 2006,  PG-13)
27
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
28
A Lot Like Love 2005,  PG-13)
29
It's a Boy Girl Thing 2006,  PG-13)
30
Shopgirl 2005,  R)
31
Say It Isn't So 2001,  R)
32
About Adam 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments