My Favorite Movies
| sexykate107's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Me, Myself & Irene 2000, R) |
|
| 2 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 3 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 5 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 6 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 7 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 8 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999, R) |
|
| 9 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 10 |
A Cinderella Story 2004, PG) |










