My Favorite Movies
| sexyeyes79's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld 2003, R) |
|
| 2 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 3 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 5 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 8 |
The Crow 1994, R) |
|
| 9 |
The Crow - Salvation 2000, R) |
|
| 10 |
The Crow - Wicked Prayer 2005, R) |
|
| 11 |
The Crow: Stairway to Heaven , G) |
|
| 12 |
The Crow: City of Angels 1996, R) |
|
| 13 |
The Craft 1996, R) |











