My Favorite Movies
walk the line
BeerFest
Step up
Talledega Nights
| SexyChamp's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
Beerfest 2006, R) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Man 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Austin Powers: International Man of Mystery 1997, PG-13) |
|
| 8 |
Nacho Libre 2006, PG) |
|
| 9 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 10 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |










