My Favorite Movies
| SexyCatLover's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Boo 2004, R) |
|
| 2 |
Dead Silence 2006, R) |
|
| 3 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 4 |
The Hills Have Eyes 2 2007, R) |
|
| 5 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 6 |
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III 1990, R) |
|
| 7 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 8 |
Black Christmas 2006, R) |
|
| 9 |
House of the Dead 2: Dead Aim (All Guts No Glory) 2006, R) |
|
| 10 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 11 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 13 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 14 |
In the Army Now 1994, PG) |
|
| 15 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 16 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 17 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 19 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 20 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 21 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |





















