My Favorite Movies
| Sexybaby's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Cabin Fever 2002, R) |
|
| 2 |
Dead End 2003, R) |
|
| 3 |
American Pie 1999, R) |
|
| 4 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 5 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 6 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 7 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 8 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 9 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Swimming Pool 2003, R) |
|
| 11 |
Dead Silence 1998, R) |
|
| 12 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 13 |
The Hills Have Eyes, Part 2 1985, R) |
|
| 14 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Saw III 2006, R) |
|
| 16 |
Saw II 2005, R) |
|
| 17 |
Saw 2004, R) |
|
| 18 |
I'll Always Know What You Did Last Summer 2006, R) |
|
| 19 |
I Know What You Did Last Summer 1997, R) |
|
| 20 |
I Still Know What You Did Last Summer 1998, R) |
|
| 21 |
Hairspray 2007, PG) |





















