My Favorite Movies
| sexy79's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Van Helsing: The London Assignment 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Grease 1978, PG) |
|
| 7 |
Hocus Pocus 1993, PG) |
|
| 8 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 9 |
Ladder 49 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 12 |
From Hell 2001, R) |
|
| 13 |
Poison Ivy II: Lily 1996, R) |













