My Favorite Movies
| sexxything's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
Grease 1978, PG) |
|
| 3 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 4 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Holes 2003, PG) |
|
| 9 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Cars 2006, G) |
|
| 11 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 12 |
Babe 1995, G) |
|
| 13 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 14 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 15 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 16 |
American Pie 1999, R) |
|
| 17 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 18 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Pooh's Heffalump Movie 2005, G) |
|
| 20 |
Piglet's Big Movie 2003, G) |
|
| 21 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 22 |
Free Willy 1993, PG) |
|
| 23 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 24 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 25 |
Grease 2 1982, PG) |
|
| 26 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 27 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |



























