My Favorite Movies


  sexxyblaq345's Rating My Rating
1
Poetic Justice 1993,  R)
Poetic Justice
my favorite movie of all times
2
Life & Lyrics 2006,  Unrated)
Life & Lyrics
This one of my favorite movies of all times
3
Glitter 2001,  PG-13)
4
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)
5
Major Payne 1995,  PG-13)
Major Payne
this movie is also a laugh with dameon wayne
6
A Low Down Dirty Shame 1994,  R)
A Low Down Dirty Shame
i love this movie dameon wayon is funny right alone with jade picket smith
7
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
8
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
9
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
10
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
Monster-in-Law
this is a laugher
11
Home Alone 4 2002,  Unrated)
12
The Brave Little Toaster Goes to Mars (The Brave Little Toaster 2) 1998,  Unrated)
13
Monsters, Inc. 2001,  G)
Monsters, Inc.
looove itt
14
The Indian in the Cupboard 1995,  PG)
The Indian in the Cupboard
this a good children movie
15
Little Giants 1994,  PG)
16
The Rescuers 1977,  G)
17
A Little Princess 1995,  G)
A Little Princess
this is a great movie for kids
18
Chicken Little 2005,  G)
Chicken Little
this is great for kids too
19
The Little Mermaid 1989,  G)
20
Jumanji 1995,  PG)
21
Little Miss Sunshine 2006,  R)
22
Shall We Dance 1937,  Unrated)
23
Woman Thou Art Loosed 2004,  R)
Woman Thou Art Loosed
i love this movie an the book
24
Woo 1998,  R)
Woo
this was lame
25
So Hak-Yi (Fist of the Red Dragon) (Heroes Among Heroes) 1993,  R)
26
Mission Impossible 2 2000,  PG-13)
Mission Impossible 2
this was a great action movie
27
The Hitcher 1986,  R)
28
Jason X 2001,  R)
Jason X
I liked this movie
29
The Grudge 2004,  PG-13)
30
The Grudge 2 2006,  PG-13)
31
Iron Monkey 1993,  PG-13)
32
Monster High 1989,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments