My Favorite Movies
| sexiafaye's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Taxi 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 5 |
Friday the 13th 1980, R) |
|
| 6 |
Friday the 13th Part 2 1981, R) |
|
| 7 |
Friday the 13th Part 3 1982, R) |
|
| 8 |
Friday the 13th, Part V - A New Beginning 1985, R) |
|
| 9 |
Friday the 13th, Part VI - Jason Lives 1986, R) |
|
| 10 |
Friday the 13th Part VII - The New Blood 1988, R) |
|
| 11 |
Friday the 13th Part VIII - Jason Takes Manhattan 1989, R) |
|
| 12 |
Friday the 13th - The Final Chapter 1984, R) |
|
| 13 |
Friday the 13th - From Crystal Lake to Manhattan 2004, R) |
|
| 14 |
Shriek if You Know What I Did Last Friday the 13th 2000, R) |
|
| 15 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 16 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 17 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 20 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 21 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 22 |
Jason X 2001, R) |
|
| 23 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 24 |
Jason Goes to Hell - The Final Friday 1993, R) |
























