My Favorite Movies
| sexcchic94's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 2 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 4 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Love and Basketball 2000, PG-13) |
|
| 6 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 9 |
My Baby's Daddy 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Freedom Writers 2007, PG-13) |










