My Favorite Movies
| SEXAYSAIRDUH's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Crow 1994, R) |
|
| 2 |
The Crow: City of Angels 1996, R) |
|
| 3 |
Underworld 2003, R) |
|
| 4 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 5 |
StrangeLand 1998, R) |
|
| 6 |
House of 1000 Corpses 2002, R) |
|
| 7 |
The Devil's Rejects 2005, R) |
|
| 8 |
The Long Kiss Goodnight 1996, R) |
|
| 9 |
Friday the 13th 1980, R) |
|
| 10 |
Friday the 13th, Part VI - Jason Lives 1986, R) |
|
| 11 |
Friday the 13th Part VII - The New Blood 1988, R) |
|
| 12 |
Friday the 13th - The Final Chapter 1984, R) |
|
| 13 |
Friday 1995, R) |
|
| 14 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 15 |
Varsity Blues 1999, R) |
|
| 16 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 17 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
















