My Favorite Movies
| serina88's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Great Balls of Fire! 1989, PG-13) |
|
| 3 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 4 |
National Treasure 2004, PG) |
|
| 5 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Cry-Baby 1990, PG-13) |
|
| 12 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose 2000, PG-13) |
|
| 14 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 15 |
Sailor Moon S the Movie: Hearts in Ice 1994, PG-13) |
|
| 16 |
Sailor Moon SuperS 2002, Unrated) |
|
| 17 |
Three Wishes for Cinderella (Tri orísky pro Popelku) 1973, Unrated) |
|
| 18 |
Anastasia 1997, G) |
|
| 19 |
Curly Sue 1991, PG) |



















