My Favorite Movies
| sergio714's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Independence Day 1996, PG-13) |
|
| 2 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 3 |
In Hell 2003, R) |
|
| 4 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 5 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 7 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 10 |
Stay Alive 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 12 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 13 |
Dude, Where's My Car? 2000, PG-13) |
|
| 14 |
American Pie 1999, R) |
|
| 15 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 16 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 17 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 18 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Saw III 2006, R) |
|
| 20 |
Saw II 2005, R) |
|
| 21 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 22 |
The Ring Two 2005, PG-13) |






















