My Favorite Movies
| serextranio's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 4 |
The Ninth Gate 1999, R) |
|
| 5 |
Perfume: The Story of a Murderer 2006, R) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 7 |
Kilómetro 31 (Km 31) 2007, R) |
|
| 8 |
Dot the I 2003, R) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 13 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 14 |
The Order (The Sin Eater) 2003, R) |
|
| 15 |
The Illusionist 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Matando Cabos 2004, R) |
|
| 17 |
Pay It Forward 2000, PG-13) |
|
| 18 |
The Hours 2002, PG-13) |


















