My Favorite Movies
| serenityfan95's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Serenity 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Underworld 2003, R) |
|
| 3 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 4 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 5 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 6 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 7 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 8 |
Kiss Kiss, Bang Bang 2005, R) |
|
| 9 |
Ultraviolet 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 11 |
Die Hard 1988, R) |
|
| 12 |
Lethal Weapon 1987, R) |
|
| 13 |
Léon (The Professional) 1994, R) |
|
| 14 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 15 |
Robin Hood: Men in Tights 1993, PG-13) |
|
| 16 |
Willow 1988, PG) |
|
| 17 |
Army of Darkness , R) |
|
| 18 |
The Quick and the Dead 1995, R) |
|
| 19 |
V for Vendetta 2006, R) |



















