My Favorite Movies
horror, comedy, romantic tragedy, cute cartoons etc.
| serenef4's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Omen 2006, R) |
|
| 2 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 3 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 4 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 5 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 8 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 10 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Shrek 2 2004, PG) |











