Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  serahsweetie's Rating My Rating
1
Pitch Black 2000,  R)
2
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
Ahhhh!! my secind favourite movie- I am always in stiches with this movie- love it and so does my family! I know nearly all the words!
3
Pet Sematary Two 1992,  R)
4
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
5
XXX 2002,  PG-13)
6
Boiler Room 2000,  R)
7
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
8
Dark Fury - The Chronicles of Riddick 2004,  Unrated)
9
The Iron Giant 1999,  PG)
10
Dr. Dolittle 1998,  PG-13)
11
Dr. Dolittle 2 2001,  PG)
12
Dr. Dolittle 3 2006,  PG)
13
Fat Albert 2004,  PG)
14
Dances With Wolves 1990,  PG-13)
15
Braveheart 1995,  R)
Braveheart
love it!- need to buy it!
16
The Last of the Mohicans 1992,  R)
17
The Passion of the Christ 2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments