My Favorite Movies
| SenorPablo's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Conan the Barbarian 1982, R) |
|
| 2 |
Army of Darkness 1993, R) |
|
| 3 |
Under Siege 1992, R) |
|
| 4 |
Heat 1995, R) |
|
| 5 |
Starship Troopers 1997, R) |
|
| 6 |
C'est arrivé près de chez vous (Man Bites Dog) (It Happened in Your Neighborhood) 1991, NC-17) |
|
| 7 |
Bloodsport 1986, R) |
|
| 8 |
Commando 1985, R) |
|
| 9 |
The Thing 1982, R) |
|
| 10 |
Aliens 1986, R) |









