My Favorite Movies


  SenorAleverez's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
<33 dan
2
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
has got to be my favorite so far.
3
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
i love dan!
4
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
5
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
no offense but this was the worst of the 4
6
National Treasure 2004,  PG)
National Treasure
!!!! hardy boys on steriods... where's lauren??? i love riley
7
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
National Treasure: Book of Secrets
loved itt
8
Over the Hedge 2006,  PG)
Over the Hedge
love it!!!!!!!!
9
Night at the Museum 2006,  PG)
Night at the Museum
one of the best movies ever made!!SSOOOOO good
10
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
<33 really cute
11
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
i saw this with alex and hayley!!
12
Shrek 2001,  PG)
13
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
so gooddd. lovedd gingy...!!! and sleeping beauty!!!
14
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
i liked it
15
The Incredibles 2004,  PG)
The Incredibles
i love all the baby movies...
16
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
really over played but still amazing

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments