My Favorite Movies
| SenatorsFan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Austin Powers: International Man of Mystery 1997, PG-13) |
|
| 2 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999, PG-13) |
|
| 4 |
The Girl Next Door 2004, R) |
|
| 5 |
American Pie 1999, R) |
|
| 6 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 7 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 8 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 9 |
Team America - World Police 2004, R) |
|
| 10 |
Dead Silence 2006, R) |










