My Favorite Movies
| selp4jc's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 2 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 3 |
Last Holiday 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Carrie 1976, R) |
|
| 5 |
The Rocky Horror Picture Show 1975, R) |
|
| 6 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 7 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 8 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 9 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 10 |
Knocked Up 2007, R) |










