My Favorite Movies
| selenetg89's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 3 |
17 Again 2009, PG-13) |
|
| 4 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 5 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 6 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Ocean's Thirteen 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Burn After Reading 2008, R) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 11 |
August Rush 2007, PG) |
|
| 12 |
Seven Pounds 2008, PG-13) |
|
| 13 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Sex and the City 2008, R) |
|
| 15 |
Hancock 2008, PG-13) |
|
| 16 |
Pink Panther 2 2009, PG) |
|
| 17 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 18 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 19 |
Bajo la sal 2008, PG) |
|
| 20 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 21 |
Just Married 2003, PG-13) |
|
| 22 |
Mr. Brooks 2007, R) |
|
| 23 |
Rumor Has It 2005, PG-13) |























