My Favorite Movies
| seiya2009's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
100 Girls 2000, R) |
|
| 2 |
Open Your Eyes (Abre los ojos) (Permanent Midnight) 1997, R) |
|
| 3 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 4 |
American Beauty 1999, R) |
|
| 5 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 6 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 7 |
100 Women (Girl Fever) 2002, R) |
|
| 8 |
Things You Can Tell Just By Looking At Her 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Kite Liberator 2007, Unrated) |
|
| 10 |
Hercules in New York 1970, G) |
|
| 11 |
First Love, Last Rites 1997, R) |
|
| 12 |
Une aventure 2005, Unrated) |
|
| 13 |
Red Swastik 2007, Unrated) |
|
| 14 |
Wargames: The Dead Code 2008, PG-13) |
|
| 15 |
Fascination 2004, R) |
|
| 16 |
Men with Brooms 2002, R) |
|
| 17 |
Good Dick 2007, R) |
|
| 18 |
Poultrygeist: Night of the Chicken Dead 2007, Unrated) |
|
| 19 |
Ellie Parker 2005, R) |
|
| 20 |
I Am Dina 2002, Unrated) |
|
| 21 |
Vera Cruz 1954, Unrated) |
|
| 22 |
My Date with Drew 2003, PG) |
|
| 23 |
RiP: A Remix Manifesto 2009, Unrated) |






















