My Favorite Movies
| segerbball10's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
American Wedding 2003, R) |
|
| 2 |
The Muppet Movie 1979, G) |
|
| 3 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 4 |
The Little Rascals 1994, PG) |
|
| 5 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 6 |
Bio-Dome 1996, PG-13) |
|
| 7 |
Glory Road 2006, PG) |
|
| 8 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 9 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 10 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 11 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Son in Law 1993, PG-13) |












