My Favorite Movies


  sdeklc06's Rating My Rating
1
The Fifth Element 1997,  PG-13)
The Fifth Element
this is my favorite movie. i love Bruce Willis. this movie blew me away the 1st time i saw it.
2
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
3
V for Vendetta 2006,  R)
4
Underworld 2003,  R)
5
Underworld: Evolution 2006,  R)
6
Ultraviolet 2006,  PG-13)
Ultraviolet
i love this movie. i have seen it alot. to many to count. it was filmed beautifully.
7
Resident Evil 2002,  R)
Resident Evil
i love this movie. when i saw it in the theater to a packed croud, the guy behind me screamed like a little girl i laughed my ass off. to funny
8
Blade: Trinity 2004,  R)
9
Blade II 2002,  R)
10
Blade 1998,  R)
11
The Mummy 1999,  PG-13)
12
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
13
Alien 1979,  R)
14
Aliens 1986,  R)
15
Alien3 1992,  R)
16
Alien Resurrection 1997,  R)
17
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
18
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments