Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  scrtysuzi's Rating My Rating
1
Braveheart 1995,  R)
2
Fried Green Tomatoes 1991,  PG-13)
3
Shrek 2001,  PG)
4
Shrek 2 2004,  PG)
5
Shrek the Third 2007,  PG)
6
Waterworld 1995,  PG-13)
7
The Postman 1997,  PG-13)
8
Red Dawn 1984,  PG-13)
9
Finding Nemo 2003,  G)
10
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
11
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
12
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
13
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
14
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
15
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
16
Cars 2006,  G)
17
Cars 2 2011,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments