My Favorite Movies
| ScreamAtMe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Underworld 2003, R) |
|
| 2 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 3 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 4 |
The Covenant 2006, PG-13) |
|
| 5 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 7 |
Sin City 2005, R) |
|
| 8 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005, Unrated) |
|
| 11 |
Constantine 2005, R) |
|
| 12 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 13 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 14 |
Metal: A Headbanger's Journey 2005, R) |














