My Favorite Movies
| scottytaig's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 3 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 9 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 12 |
300 2007, R) |












