My Favorite Movies
| scottyb6546's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 2 |
The Shawshank Redemption 1994, R) |
|
| 3 |
The Rock 1996, R) |
|
| 4 |
Road Trip 2000, R) |
|
| 5 |
Con Air 1997, R) |
|
| 6 |
Face/Off 1997, R) |
|
| 7 |
Blade 1998, R) |
|
| 8 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 9 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 10 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 11 |
The Godfather, Part II 1974, R) |
|
| 12 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 13 |
AVP - Alien Vs. Predator 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Cool Runnings 1993, PG) |
|
| 15 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |















